Poznaj nasz zespół

Nasz zespół to wykwalifikowani trenerzy, którzy wprowadzą Cię w świat pilatesu i pomogą osiągnąć założone przez Ciebie cele.

Zapisz się
Ćwiczenia jogi

Tworzymy społeczność, którą łączy zamiłowanie do holistycznego podejścia do sprawności oraz dobrego samopoczucia.

Profesjonalizm

Profesjonalna kadra trenerów posiadająca wieloletnie doświadczenie.

Doświadczenie

Pomimo dużego doświadczenia nasi trenerzy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach.

Atmosfera

W naszym studiu dbamy o to abyś odnalazł swój ZEN.

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół to wykwalifikowani trenerzy, którzy wprowadzą Cię w świat pilatesu i pomogą osiągnąć założone przez Ciebie cele.

Zapisz się

Ola Madej

Nauczyciel pilates, instruktor fitness oraz trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Od 2010 r. kształci się i rozwija w zawodzie, zdobywając wiedzę na licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Z pasją i zaciekawieniem zgłębia klasyczny pilates, odkrywając jego tajniki oraz poszerzając wiedzę na temat metody, łącząc ćwiczenia na sprzętach oraz na macie w jeden spójny system.

Agnieszka Olejniczak

Mam w życiu takie szczęście, że poznałam na swojej drodze fantastyczną osobę która od ośmiu lat zarażała mnie pasją do pilatesu. Nigdy przez myśl mi nie przeszło, że z klienta mogę stać się instruktorem i stanąć po tej drugiej stronie maty. Szkoląc się pod okiem bardzo mądrych ludzi staram się ciągle zgłębiać wiedzę na temat tej metody.

Magda Krawiec

Trener personalny, instruktor pilatesa, (mata, wieża i reformer) instruktor fitness, Miłością do sportu zaraził mnie starszy brat i tak od najmłodszych lat tańczyłam pływałam, jeździłam na nartach i zdzierałam kolana na rowerze. Fitness pojawił się w moim życiu na studiach kiedy uczęszczałem z mama na rożnego rodzaju zajęcia grupowe.

Darek Madej

Międzynarodowy prezenter fitness, zapraszany na konwencje w Polsce i za granicą. Wieloletni instruktor i trener personalny w najlepszych klubach fitness na Śląsku. Współzałożyciel własnych szkół organizujących eventy, kursy i szkolenia fitness – Fit & Funk, medyk gym fitness school i i Netfit Academy. Zwycięzca konkursu FIT PREZENTER 2012.

Ania Buroszek

Mgr Anna Buroszek Absolwentka fizjoterapii katowickiego AWFu. Od 2010 roku pracująca w zawodzie masażysty. Ze względu na charakter ukończonych studiów wykonująca głównie masaże lecznicze i drenaż limfatyczny.

Prowadzi:

Magda Burska

Jestem fizjoterapeutą, który specjalizuje się w schorzeniach ortopedycznych a także zajmuję się leczeniem dolegliwości bólowych kręgosłupa. Staram się na bieżąco pogłębiać swoją wiedzę w zakresie fizjoterapii uczestnicząc w kursach i szkoleniach, które pozwalają mi w skuteczny sposób pracować z Pacjentami. Jestem osobą komunikatywną, cierpliwą, empatyczną.